Elektrikli Sinek Öldürücü nereye monte edilir?

Birimin doğru yere yerleştirilmesi, düzgün çalışıp çalışmadığından emin olmak için önemlidir.
Elektrikli Sinek Öldürücüden en iyi sonucu almak ve yiyecekleri korumak için aşağıdakileri unutmayın:

• İşletmeniz için en iyi kontrol önlemlerini size tavsiye etmek ve herhangi bir ekipmanın kurulumunu gerçekleştirmek için profesyonel haşere kontrol hizmeti kullanmanızı öneririz.

• Kendiniz monte etmek isterseniz, ünitenizle birlikte verilen talimatlara dikkatle uyun.

• Çalışanların, cihazın takıldığı fişle başka bir ekipman kullanmalarını önlemek için cihazı daima sigortalı elektrik akımı beslemesi yapılmalıdır. Normal çalışma sırasında personel tarafından kolaylıkla erişilemeyen bir sokete sahip olmalıdır.

• Diğer ışık kaynakları sinekleri rahatsız edecektir, bu nedenle pencerelerden ve diğer ışıklarından uzak monte edilmelidir.

• Elektrikli Sinek Öldürücü cihazlar en muhtemel giriş noktası veya üreme kaynağı ile gıda depolama alanı arasına yerleştirilmelidir. Ana kapının hemen içinde ve üstünde genellikle sinekler mutfağa veya yemek alanına girer girmez yakalanacakları iyi bir yerdir.

• Elektrikli Sinek Öldürücü, yiyecek hazırlama alanlarının üzerine veya yakınına yerleştirmemelidir. Öldürülen sineklerin bir bölümünün gıda ve çalışma yüzeylerine düşmesini engelleyin.

İlaçlama hizmetini size sunan yetkili ile görüşerek evinizde uygulanan ilaç türü, ilaçlama yöntemi ve böcek yoğunluğuna bağlı olarak Elektrikli Sinek Öldürücü nereye monte edilir? hususunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elektrikli Sinek Öldürücü nereye monte edilir? hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü