Etkili İlaçlama Yapan Firmalar

Etkili İlaçlama Yapan Firmalar öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Okul İlaçlaması Neden Önemlidir?

Çocuklarımızın Eğitim yuvaları okul, yurt, dershane, kreş ( gündüz bakım evi ), kütüphane, spor salonları, kantin ve benzeri yerlerin detaylı ve özellikle uzman firmaların uzman personellerine yaptırılmasına özen gösterilmelisiniz

Çocuklarımızın eğitim yuvası olan okullar aynı zamanda mikrop yuvasıdır. Birçok zararlı mikrop, bakteri ve böceğin bulunduğu okullarda özellikle akrep ve fare gibi hayvanlara da çok rastlanmaktadır. Bu yüzden okul ilaçlaması oldukça önemli ve ciddi bir iştir.

Birbirinden farklı böcek sorununun çözülmesi için gerekli olan tüm ekipmanlarımız ve deneyimli personelimizle size destek verecektir. Özellikle çocuklarınızın sağlığını her zaman korumak ve ortak kullanım alanlardaki hijyeni en üst düzeyde yaşatmak için firmamızla iletişime geçerek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Barış İlaçlama olarak üretim alanlarınızın sağlıklı ve hijyenik olması için periyodik olarak üretim alanları ilaçlaması yapmaktayız.

Etkili İlaçlama Yapan Firmalar hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Okul İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Okul ilaçlama okulun tatil olduğu günlerde tespit edilen haşere türlerine yönelik ilaçların uygulanmasıyla yapılmaktadır. Okullarda genellikle ULV (soğul sisleme) Jel, pulvarizatör, sıvı ilaçlama, hijyenik ortamlar için dezenfektan ilaçlama, maid ilaçlama uygulanan tekniklerdendir.

Dezenfeksiyon Nedir?

Hastalık yapma özelliği bulunan mikropların ( Corona, Sars, Domuz Gribi, H1N1  vs. ) uzaklaştırılması ve tamamen ortadan kaldırılması işlemine dezenfeksiyon denir. Dezenfeksiyon, geniş bir aralığı tanımlar. Dezenfeksiyon işleminde, genelde kimyasalların oluşturduğu dezenfektanlar kullanılmaktadır.

İki farklı dezenfeksiyon yöntemi bulunur. Biri yüksek ısı derecesi kullanılarak ve mikroorganizmaları tamamen yok etme amaçlanarak yapılmaktadır. Diğeri de yüksek düzeyli dezenfeksiyondur ve uzun bir süreçte uygulanarak yapılmaktadır. Bu yüzden uygulamada etkin bir ULV cihazı ile uygulanması gerekmektedir.

Dezenfeksiyon Yapılırken Nasıl Maddeler Kullanılır? 
  • Tüm mikroorganizmaları öldürebilen maddeler.
  • Hızlı etki eden maddeler.
  • Toksik barındırmayan maddeler.
  • Nötral pH ya da suda çözülebilen maddeler.
  • Renksiz ve kokusuz maddeler Stabil maddeler.
  • Eşyalara zarar vermeyen maddeler.
  • Çevreye zarar vermeyen maddeler.
  • Ucuz ve kullanımı kolay maddeler.

Etkili İlaçlama Yapan Firmalar hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Menü