Gemi İlaçlama Kocaeli

Gemiler haşerer açısından çok uygun bir yaşama alanı sunar. Haşerelerin uygun yaşam alan nedenlerini sıralayacak olursak, çok fazla etken karşımıza çıkabilir. Bunlardan başlıcaları; rutubet – nem sürekli vardır, deniz araçlarında sürekli yiyecek bir şeyler bulabilirler, saklanacak alanları çok sayıda bulunmaktadır. Bunlar gibi bir çok neden sıralanabilir.

Önemli olan nasıl ve nereden geldikleri değil, nasıl yok edileceğidir. Deniz araçlarının büyük olanlarında en iyi verim fumigasyon yöntemidir. Bu yöntem ile araç en az 3 gün kapalı kalması ve 1 gün havandırılması gerekir. Bu uzun ama kesin bir yöntemdir. Bazı araçların bu kadar süre bekleyebilecek durumları yoktur.
Hatta programdan kaynaklanan aciliyetten ötürü belkide çok kısıtlı vakitleri olabilir. Büyük deniz araçlarında yaşayan haşereler, normal haşere ilaçları ile asla tam olarak yok olmazlar. Bu tür durumlar için profesyonelce hazırlanmış ürünlerler gerekir. Sorun olan haşereler üst düzey bağışıklık kazanmamışsa, kesin olarak haşere sorunu bitirilebilir.

Fumigasyon talep etmeyen müşteriler için, bir kaç saatlik özel bir yöntem uygulanmaktadır. Bu işlem bir veya iki kez daha, kısa aralıklarla tekrarlanmalıdır. Deniz aracının programına ve aciliyetine bağlı olarak, ilk ilaçlamadan sonra, araç personeline gerekli eğitimler verilerek, haşere ilaç ve ekipmanı teslim edilir.
Belirlenen vakitlerde uygulandığı taktirde uzun süre haşere sorunu yaşanmaz. Bu belirttiğimiz uygulama acil ve zor koşullarda gerçekleştirilir.

Gemi İlaçlama Kocaeli hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü