Gıda Alanları İlaçlama Kocaeli

Gıda işletmeleri ilaçlaması diğer tüm işletmeler arasında en zaruri böcek ve haşere ilaçlaması uygulamalarının yapıldığı işletmelerdir. Zararlı böcekler doğal olarak gıda üretim ve işleme tesislerine çekilir.

Bu tesislerdeki ve çevresindeki yaygın zararlılar arasında kemirgenler, sinekler, hamam böceği, böcekler, örümcekler ve kuşlar bulunur. Bu haşereler başka bir sıhhi kalması gereken tesisin temizliğini de tehlikeye atabilirler. Çünkü ham madde alanlarından son üretim alanlarına kadar hastalıkları bulaştırabilirler. Bu haşereler Listeria ve Salmonella dahil bir çok bakterilerinin taşıyıcılarıdır.

Gıda üretim çalışanlarınız tesisin zararlılara karşı ilk savunma hattıdır. Çalışma alanlarında, depolama alanlarında, dinlenme salonlarında ve tesisinizin diğer bölümlerinde önemli miktarda zaman harcadıkları için, sorun tam olarak istilaya varmadan önce zararlı böcek işaretlerini tespit etmek için kolayca eğitilebilirler. Ayrıca, haşere çekmesini önleyebilecek uygun temizlik ve temizlik prosedürlerinden de sorumludurlar.

Tüm çalışanlar için uygun haşere kontrol eğitimi, tesisinizi milyonlarca liralık zarar görmüş ürün, geri çağırma, dava ve hasarlı bir itibar nedeniyle satış kaybından koruyabilir. Düzenli denetimler ve tuzaklar gibi önleyici tedbirler, böcek istilanın kontrolden çıkmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Gıda Alanları İlaçlama Kocaeli hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü