Gölcük Uygun Fiyatlı İlaçlama Yerleri

Gölcük Uygun Fiyatlı İlaçlama Yerleri

Yolcu ve ürün taşımacılığında önemi bir yeri olan deniz ulaşımındaki en önemli eleman olan gemiler, yaşamımızı kolaylaştırmak için seferlerde bulunurken aynı zamanda birçok haşere ve böceğin de taşınmasına sebep olmaktadır. Özellikle kargo gemilerinde taşınan ürünler nedeniyle birçok haşere ve böcek gemiye ulaşır ve birçok virüs, insan ve ürün sağlığını tehlikeye atar. Uluslararası ürün taşımacılığı yapan gemilerin bu tarz haşere ve böcek akınına karşı alması gereken en önemli tedbir, gemi ilaçlama alanında profesyonel ve deneyimli ekibi olan bir ilaçlama firmasıyla gemi ilaçlama işlemidir. Gemilerin haşere ve böceklerden uzaklaştırılması ile hem insan hem de taşımacılığı yapılan malların sağlığı korunacaktır. Siz de gemi ilaçlama konusunda alanında öncü olan Barış İlaçlama ile gemi ilaçlaması yapmayı düşünüyor iseniz, sizleri bizlerle tanışmaya bekliyoruz.

İnsanların çokça bulunduğu mekanlar her zaman virüs, bakteri ve mikrop çoğalmasına uygun mekanlardır. Ortak kullandığımız noktalar (toplantı odaları, mutfak, soyunma odaları vb.), oturduğumuz koltuklar, elimiz ile dokunduğumuz noktalar büyük miktarda bakteri ve mikrop bulunduran noktalardır.

İnsanları hastalandıran mikropların öldürülerek tümüyle yok edilmesine dezenfeksiyon denir.

Virüs bakteri ve mikropların çoğalmasına uygun noktalarda belli aralıklarla dezenfeksiyon işlemi uygulanarak bu virüs, bakteri ve mikroplar yok edilir, daha hijyenik alanlar elde edilir.

Mikroplar, mantarlar, virüsler ve bakteriler yüz binlerce askerin ölümüne sebep olmuş, geçici veya kalıcı hasta bırakmıştır.

Ordu evleri, birlik binaları, salonlar, hava dolaşımının az olduğu, nemli, karanlık koğuşlar, yatakhaneler gibi insanların beraber yaşadığı mekanlar mikrop, virüs, mantar ve bakterilerin çabuk bir şekilde çoğalması için en müsait noktalardır.

Askeri birliklerde üç aylık aralılarla yaklaşık olarak birliğin %50’sinin; kabakulak, kızamık, boğmaca, su çiçeği, grip gibi çeşitli enfeksiyon hastalıkları sebebiyle revire gittiği, üç-beş gün istirahat ve ilaç aldığı, yakın miktarda askerin de mantar enfeksiyonlarından dolayı yedi gün terlik istirahati ve ilaç aldığı tahmin edilmektedir.

Kızamık ve grip gibi virüsler çokça birliğin izole edilmesine bile neden olmaktadır.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin yedi yüz bin personeli ve onların aileleri de düşünüldüğünde bunun ilaç masrafları ve iş gücü kaybı oldukça büyüktür.

Hastalığın semptomları gün yüzüne çıktıktan sonra iyileştirilmesi yerine, hastalığın başlamasını, ilerlemesini ve vücuda girmeden, salgına dönüşmeden önlenmelidir.

Bunun için umumi yaşam alanları steril hale getirilerek zararlı mikroorganizmalar öldürülmelidir.

Gölcük Uygun Fiyatlı İlaçlama Yerleri Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Menü