Haşereler için hangi ilaç uygulaması yapılmalıdır?

Böcek popülasyonunun çok fazla olduğu mekanlarda kokulu böcek ilaçlama yapılması çözümün kısa süreli çözülmesi açısından oldukça etkili bir ilaçlama yöntemidir. Kokulu ilaçlama yöntemi pülverizatör veya ulv gibi sıvı kokulu ilaçların püskürtme ve sisleme şeklinde uygulaması ile yapılmaktadır.

Kokulu ilaçlama tüm haşere ( böcek ) türleri ( tahta kurusu, bit, pire, güve, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, akrep, karınca, tespih böceği, akarlar, kulağa kaçan, fare, sıçan, çıyan, örümcek, kertenkele vb ) üzerinde etkilidir.

Fakat uygulamadan önce yapılması gereken hazırlıkların ve riskinin fazla olmasından kaynaklı; bu uygulamanın yerine, uygulama öncesi herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duyulmayan ve minimum riskli mikrokapsül (kokusuz) sıvı uygulamalarını veya jel uygulamalamalarını öneriyoruz.

İlaçlama hizmetini size sunan yetkili ile görüşerek evinizde uygulanan ilaç türü, ilaçlama yöntemi ve böcek yoğunluğuna bağlı olarak Haşereler için hangi ilaç uygulaması yapılmalıdır? hususunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haşereler için hangi ilaç uygulaması yapılmalıdır? hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü