İşyeri dezenfekte işlemi gerekli midir?

İşyeri dezenfekte işlemi gerekli midir?

Tüm dünyanın covid19 ile telaşlandığı bu dönemde dezenfeksiyon uygulamaları hayati önem taşımaktadır. İşyerleri ve ofisler, gün içinde aktif çalışmanın ve bol hareketin olduğu yerlerdir. Birçok insan ve malzeme giriş çıkışı olmaktadır. Bu durum, işyerlerinde virüs barınmasını kolaylaştırır. Sağlığımız açısından büyük bir tehdit oluşturan bu durumun önüne geçebilmek için mutlaka işyeri dezenfeksiyon uygulaması gerçekleştirilmelidir. İşyeri dezenfekte işlemi ile ortamdaki gözle görülmeyen mikroplar yok edilir ve böylelikle yayılmasının önüne geçilir.

Kaliteli ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı dezenfektanlarımız ile açık ya da kapalı her alanda dezenfeksiyon işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İşyerlerinin dezenfekte edilmesi önemli bir çalışan sağlığı konusudur.

İşyerleri için ideal dezenfekte etme sıklığı minimum ayda birdir. Çalışan veya ziyaretçi yoğunluğunun fazla olduğu işyeri, ofis, mağaza, fabrika gibi işletmelerde bu süre kısaltılabilir. Herhangi bir covid19 şüphesinde ise çalışmayı durdurmak ve en kısa sürede işyerini dezenfekte etmek gerekir.

Kocaeli İzmit’te bulunan Barış ilaçlama olarak Sağlık Bakanlığı’nın koşullarına uygun olarak hizmet vermekteyiz.

İşyeri Dezenfeksiyon hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü