İsyeri ilaclama?

İsyeri ilaclama?

Temizliği bilincinde olan Barış ilaçlama firması, sizlere böcekten arınmış mekânlar sunuyor. İş yerlerinde kişileri mekândan uzaklaştıracak pire, böcek, kene gibi canlıların bulunmaması gerekmektedir. İşyerlerinin özellikle mutfak bölümleri hijyenik bir hale getirilmelidir. Bilindiği gibi fırın için en büyük sorun fare olurken, tekstil için güve, işyerleri için ise küçük böceklerdir.

Böcekler özellikle mutfaklarda daha hızlı üremektedir. Böceklerin mutfakta gezmesi, zehirlenmeye varan tehlikeli sorunlara kadar uzanmaktadır. Çöp kovasının ağzına kadar dolması, yerde ekmek kırıntılarının bulunması gibi sebepler böceklere ve çoğalmalarına davetiye çıkarmaktadır. Böcek sorunlarının çözümü ise işyeri ilaçlama uygulamasından geçmektedir. Düzenli olarak ilaçlanan işyerlerinde böcek sorunu kalıcı olarak ortadan kalkmaktadır.

Firmamızın profesyonel çalışanları işyerlerinizi hijyenik mekânlara dönüştürmektedir. Restoranlar ve yeme içme hizmeti veren işletmeler başta olmak üzere birçok farklı sektörün zorunlu olan ilaçlama hizmetini de Barış ilaçlama olarak üstleniyoruz.

İsyeri ilaclama hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü