İzmit En Ekonomik Böcek ve Fare İlaçlama

İzmit En Ekonomik Böcek ve Fare İlaçlama Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz. 

Barış İlaçlama firması olarak en garantili ve güvenilir böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerini yürütmekteyiz. Böcek ve haşere ilaçlama sayesinde mekanda bulunan zararlılardan kurtulmanız sağlanır. Evinizi istila eden haşereye göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. İlaçlama öncesi ve sonrası gerçekleştirilmesi gereken işlemler ve fiyatları kullanılan ilaçlama yöntemi ve ilacına göre farklılık gösterecektir. 

En iyi etki için güvenilir bir firma olan Barış İlaçlama firması size her daim hizmet etmeye hazırdır. Barış İlaçlama gibi böcek ilaçlama firmaları bakanlık onaylı bir hizmet sunmak zorundadır. Sağlığınızı tehlikeye atmayın. 

İzmit En Ekonomik Böcek ve Fare İlaçlama Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

İlaçlama öncesi yapılması gerekenler 

  • Tezgahınızın üstünün kapalı olması gerekir. 
  • Varsa evcil hayvanlarınızın sizlerle alandan uzaklaştırılması gerekir. 
  • Mekanınızın bazı bölümlerinin temizlenmesini sizden isteyebiliriz. 

İlaçlama sonrası yapılması gerekenler 

  • Evinizi temizlemeniz gerekir.
  • Düzenli kontrollerin yapılması gerekir. 
  • Yeteri kadar alanın havalandırılması gerekir. 

Böcek ilaçlama işlemi her bireyin ve firmanın yapabileceği bir iş değildir. Bakanlık onaylı bir firma olması zorunludur. Aksi takdirde yanlış işlemler uygulanabilir. Yanlış ilaçlar kullanılabilir. Belki de sonuç hiç iyi bile olamayabilir. 

İlaçlamanın kaç gün ne kadar süreceğiyle ilgili pek bilgi verilememektedir. Çünkü bu durum ilaçlanan alanın büyüklüğüne detaylarının olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Hatta böcek cinsine ve sayısına göre de değişkenlik olabilir. Ayrıca birçok ilaç türünün tehlikesiz ve zararsız olmasına rağmen özellikle kokulu ilaçlama yönteminde mekanı terk etmek gerekir. 

Büyük bir fabrikanın ilaçlanacağını düşünürsek bu fabrikanın ilaçlanması 1 ila 3 gün arası sürebilmektedir. Bu süre zarfında ilaçlama parça parça halinde yapılır. İlaçlama sonrası kalan böcek kalıntıları temizlenir. Normalde işlem bir günde de yapılabilir ama alanın büyük olmasından yetişmeyebilir. Kokusuz ilaçlama yapıldığında hemen girilebiliyor olmasına rağmen kokulu ilaçlama işlemi sonrası en az 3 – 4 saat alana giriş yapılmamalıdır. Hatta işlem sonrasında en az 2 saat kadar alanın havalandırılması gerekmektedir.  

İzmit En Ekonomik Böcek ve Fare İlaçlama Hakkında daha fazla detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. 

Menü