İzmit En Güvenilir İlaç Firması

İzmit En Güvenilir İlaç Firması

Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz. 

Kocaeli Barış ilaçlama olarak böcek ve haşere ilaçlama firmalarının en iyileri arasındayız. Önceliğimiz sizlerin sağlığı ve güvenliğidir. Amacımız isteklerinize uygun dezenfeksiyon ve ilaçlama işlemi yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. 

Eviniz vb. Yerlerde ilaçlama yaptırırken o alandan dışarda durmanız sizin için daha iyi olacaktır. Ancak yalnızca kokulu ilaçlama yapılan yerlerde 2 – 3 saat kadar ilaçlanan alandan uzaklaşılması gerekir. Ayrıca ortamı kapalı tutmanız gerekir yani camlar kapalı tutulmalıdır. Daha sonra gelip 1 – 2 saat kadar o alanı havalandırmanız gerekir. Alanı havalandırırken siz yine dışarda beklemelisiniz. İçerde beklemeniz durumunda içerde birikmiş zehirli hava sizi zehirleyebilir.  

İlaçlama işlemi yapılırken açıkta hiçbir eşya, yiyecek gibi şeyler bırakılmamalı. Bırakılması halinde ilaçlama yapılırken alan adım atılmamalı. İlaçlanan maddeler kullanılmaması sizin için her zaman daha iyi olacaktır. Barış İlaçlama olarak dezenfeksiyon ve ilaçlama uygulamalarını isteklerinize uygun şekilde değerlendirip sizlere hizmet sunmaktayız. Yapılan detaylı çalışmalarımız ile memnun kalacağınıza söz veriyoruz. İlaçlamanın en doğru ve güvenilir adresi Barış ilaçlama olarak sizlere hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. 

Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Yapışkanlı sinek tutucular sizlere küçük, orta, büyük işletme ya da ev ortamı fark etmeksizin en uygun fiyatlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Yapışan sineklerin düşme ihtimali yoktur. Fakat düşme ihtimaline karşı alt kısmında bulunan özel toplama bölmesi sayesinde bu uzak ihtimal düşünülmüş riskleri ortadan kaldırmıştır. UV florasan lambaların ve yapışkan bantların çekim alanı azalmasını engellemek için senede bir defa değiştirilmesi tavsiye edilmiştir. Ayrıca 24 aylık garanti süresi vardır ve standarttır. 

Evinizde haşere ya da böcekler mi var. İşte en doğru adres Barış İlaçlama. Açık, kapalı alan fark etmeksizin istediğiniz uygulamayı istediğiniz alana yapmak bizim görevimiz. Halka açık ya da özel bir alan ilaçlama için bizlere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız olacaktır. 

Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İzmit En Güvenilir İlaç Firması
Menü