İzmit En kaliteli Şekilde Okul İlaçlama Yapan Firmalar

İzmit En kaliteli Şekilde Okul İlaçlama Yapan Firmalar

Barış İlaçlama olarak dezenfeksiyon hizmetini kaliteli işçilikle yapılabilmektedir. Dezenfeksiyon hizmeti veren her firmanın kalitesi aynı değildir. Sağlığınız bizim için önemlidir. Eğer sizin için de sağlığınız önemliyse büyük markaların çözüm ortakları olan firmalarla çalışmanız sizin için daha doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca Barış İlaçlama olarak sağlık bakanlığı koşullarına uygun olarak hizmet vermekteyiz. Bizim firmamızda her zaman yüksek kalitede, etkili ve yenilikçi ürünler kullanarak dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız.

Firmamız belli aralıklarda sağlık bakanlığı tarafından denetlenmektedir. İlaçlama ve dezenfeksiyon firmaları sene boyunca bakanlıkla iş birliği içinde ilerlemektedir. 

Neden Barış İlaçlama diye sorarsanız. Çünkü barış ilaçlama hem sizin sağlığınızı düşünür hem de güvenliğinizi düşünen dezenfeksiyon firmasıdır. Barış İlaçlama ile hak ettiğiniz kalitedeki hizmeti kolayca alabilirsiniz. 

Barış ilaçlama bünyesinde fare yakalama kapanları, yılan yakalama kapanları, yapışkan tuzaklar, yapışkanlı sinek tutucular vb. ürünler de bulunmaktadır.  

Yapışkanlı tuzaklar kimyasal kullanmadan haşerelerle mücadele etmek için kullanılır. Bu ürünler Barış ilaçlama bünyesinde sizlere güvenle sunulmaktadır. Yapışkanlı tuzaklar haşerelere göre de farklılık göstermektedir. Yapışkan tuzaklar zehirli yemlerin sokulamayacağı yerlerde hem korunma hem mücadele için kullanılmaktadır. Ancak bu tuzaklarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus tuzakların tozlu ortamlarda kullanılmamasıdır. Zira tozlu ortamda duran tuzaklar zamanla toz toplayıp yapışkanlıklarını kaybedecektir. 

Glue board adı verilen büyük yapışkan tuzaklar özellikle sıçanlar için üretilmiştir. Sıçanın yapışkana bastığında gömülmesi için kaçamaması için belli bir derinlik içerir. Tuzaklar özellikle sıçanın koşu yoluna konarak sıçan koşarken farkına varmadan üstüne basması sağlanır. Kesinlikle köşelere konulmamalıdır. Küçük yapışkanlar ise daha çok fareler için yapılmıştır. Aynı büyük yapışkanlar gibi kullanılır. Ayrıca yürüyen ve uçan haşereler için de kullanılmaktadır. 

Uçan haşerelerle mücadelede hesaplı çözüm için barış ilaçlama küçük, orta, büyük işletmelere uygun fiyatlı ve etkin çözümler sunar. Yapışan sineklerin tutucudan düşme ihtimali yoktur. Buna rağmen her ihtimale karşı alt kısmında oluşturulan özel toplama bölmesi ile bu uzak ihtimalin önüne geçilmiş risk ortadan kaldırılmıştır.  

İzmit En kaliteli Şekilde Okul İlaçlama Yapan Firmalar

Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Menü