İzmit Gemi İlaçlama

İzmit Gemi İlaçlama

Hastalık yapma özelliği bulunan mikropların uzaklaştırılması veya tamamen ortadan kaldırılması işlemine dezenfeksiyon denir. Dezenfeksiyon, çok geniş bir aralığa sahiptir. Dezenfeksiyon işlemlerinde, genelde kimyasallardan oluşan dezenfektanlar kullanılır. İki farklı dezenfeksiyon işlemi bulunur. Biri çok yüksek ısı kullanılarak böcekleri veya haşereleri tamamen ortadan kaldırma işlemidir. Diğeri ise yüksek düzeyli dezenfeksiyon işlemidir ve uzun bir süreçte uygulanarak yapılmaktadır. Dezenfeksiyon işlemi yapılırken hangi maddeler kullanılmalıdır gelin anlatalım;

  • Tüm mikroorganizmaları öldüren,
  • Hızlı etki eden maddeler,
  • Toksik barındırmayan maddeler,
  • Nötral pH veya suda çözünebilen maddeler,
  • Renksiz ve kokusuz maddeler,
  • Eşyalara zarar vermeyen maddeler,
  • Çevreye zarar vermeyen maddeler,
  • Ucuz ve kullanımı kolay maddeler.

Dezenfeksiyon işlemi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Az miktarda doz miktarı ile dezenfeksiyon bir işe yaramaz veya çok miktarda doz ile sizlere bile ufak zararları bulunabilmektedir. Bu yüzden alanında uzman kadromuz sayesinde sizlerin hizmetinizdeyiz. Eğitimli ve uzman kadromuz sizlere en uygun dezenfeksiyon işlemi yapmaktadır. Barış İlaçlama olarak dezenfeksiyon işlemi için bizlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dezenfeksiyon işlemi için daha detaylı bilgi almak için Barış İlaçlama sitesinde sizleri bekliyoruz. Bizlere her türlü işlem için danışabilirsiniz.

Böcek veya haşereler sadece evlerde değil her yerde görülebilmektedir. Özellikle gemilerde çok dikkat edilmesi gereken bir konudur ilaçlama işlemi. Gemilerde en ufak bir böcek veya haşerenin taşıyabileceği mikroplar ölümcül sonuçlanabilmektedir. Bu sebeple gemiler yolculuğa çıkmadan önce en ince detayına kadar ilaçlanmalıdır. Gemilerin nasıl ilaçlanacağı konusunda bizlere ulaşabilirsiniz. Barış ilaçlama olarak sizlere en uygun ve en profesyonel ilaçlama işlemlerini sunmaktayız. Alanında uzman kadromuz bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere hizmet için beklemekte.

Gelelim sterilizasyon işlemine. Sterilizasyon, bir maddenin üzerinde bulunan tüm mikroorganizmaların arındırılması işlemine denir. Sterilizasyon işlemi uygulandıktan sonra tüm böcek veya haşereler ölmektedir. Sterilizasyon tek seferlik bir işlemdir. Sterilizasyonun amacı tüm böcek veya haşerelerin yok edilmesi işlemidir. Bu işlem için de bizlere ulaşabilir ve alanında uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Barış İlaçlama olarak dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemleri için hizmetinizdeyiz.

İzmit Gemi İlaçlama Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Menü