Kartepe Çiftlik İlaçlama

Kartepe Çiftlik İlaçlama öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Haşere İlaçlama

İlaçlama hizmeti doğada var olan haşere ve kemirgenlerden çevreye yayılan ve insan sağlığını tehdit eden mikrop ve virüslere karşı intetisit uygulamasına verilen isimdir. Haşere ve kemirgenler birçok hastalığın taşıyıcısıdır ve taşıdıkları bu hastalıkları çeşitli yöntemlerle insanlara bulaştırırlar. Bu yüzden haşere ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlama yapılmalıdır. Tarihte haşere ve kemirgenler yüzünden insanların toplu şekilde öldüğü birçok olay yaşandığı unutulmamalıdır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte haşere ve kemirgenlerle mücadele yöntemleri de ilerlemiş ve sonuç olarak ilaçlama büyük bir sektör haline gelmiştir.

 

İlaçlama hizmeti profesyonel ve ilgili kurumlar tarafından yetkilendirilmiş firmalar tarafından yapılır. Ancak son zamanlarda insan sağlığını ve çevreyi tehdit eden ilaçlar kullanan birçok korsan firma türemiştir. Bu sözde firmaların kullandığı ilaçlar insan sağlığı açısından tamamen zararlıdır. Ve birçok hastalığa hatta ölümlere bile neden olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle Barış İlaçlamanın profesyonel kadrosu ve kaliteli ilaçlarıyla birlikte güvenle bizlere başvurabilirsiniz.

Kartepe Çiftlik İlaçlama hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Profesyonel ilaç firmaları tarafından üretilen çevreyi ve insan sağlığını tehdit etmeyen ilaçların konusunda uzman ekip ve ekipmanlara sahip ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlama bireysel olarak da yapılabilmektedir. Ancak bilinçsiz bir şekilde yapılan ilaçlama haşere ve kemirgenlerin ilaçlara karşı bağışıklık kazanmasına neden olabilmektedir. Ve haşerelerle mücadeleyi çok daha zor ve maliyetli bir hale getirebilmektedir.

Işıklı Sinek Tutucu

Işıklı sinek tutucu cihazlar, uçan haşere ve sinekleri hızlı ve verimli bir şekilde yakalamak ve öldürmek için yapışkan plaka kullanılmaktadır.

Bu ışıklı sinek tutucu cihazlar, sinekleri kabul edilemez olduğu yerlerde ve aynı zamanda etkin sinek kontrolü konusunda özel gereksinimleri olan endüstriler için uygundur.

Işıklı sinek tutucular, uçan böcekleri üniteye çekmek için ultraviyole (UV) ışığı ultilize etmeleri açısından elektrikli sinek öldürücülere veya “zappers” a benzer.
Aradaki fark, sineğin bir elektrik yüklü tellere çarparak etkisiz hale gelmesi yerine, ünitenin arkasındaki yapışkanlı bir panosuna yakalanmasıdır.

Kartepe Çiftlik İlaçlama hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü