Kocaeli Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon

Kocaeli Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon

Kocaeli Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Kaliteli İlaçlama yöntemi, önceden hazırlanmış bir ilaçlama planıyla başlar. İlaçlama planı, hedeflenen böcek veya haşere türlerine, kullanılacak ilaçların türüne ve dozajına, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğüne ve ilaçlama sıkılığına karar verilir.

Doğru ilaçlama cihazı kullanımı ilaçlama cihazı, doğru ilaçlama yönetim için önemlidir. Cihazın türü ve özellikleri, ilaçlama yapılacak alana ve hedeflenen haşere veya böceklere bağlı olarak seçilmelidir.

Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon, Eğitimli personel ekibimiz ilaçlama işlemi sırasında ilaçlanan konumdaki kapı ve pencereler ilaçlama personelimiz tarafından açılıp, uygulama yapılıp kapatılacaktır, ilaçlama evin veya kurumların en uç noktasından başlayarak yapılacak ve odalar tek tek ilaçlandıktan sonra giriş holü ilaçlanacak ve kapısı kapatılacaktır.

Kocaeli Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon

Yaşam alanlarını tehdit eden böcek ve haşereler ile bireysel mücadele çoğunlukla başarısız olmaktadır. Nedeni ise birçok böcek ve haşere koloni halinde yaşamaktadır ve görülen sadece birkaç tanesidir. Böyle durumlarda zararlılar ile mücadele de en sık kullanılan yöntem kimyasal mücadele yöntemidir. Bazı haşerelerin yuvaları ulaşılması zor yerlerde olabiliyorken, bazı haşerelerin yumurtaları ise kimyasal ilaçlardan etkilenmemektedir. Böyle bir durumda ise haşerelerin kökünü kesmek mümkün olmamakla birlikte aynı işlemleri tekrar tekrar yapmak her bakımdan sonu gelmeyen bir işkenceye dönüşmektedir.

Bu sorunlarla karşılaşmamak için ilaçlama öncesi ve sonrası sağlanması gereken hijyen ve temizlik ortamı ise; hedef alan ve çevresinin her türlü larva, çöp ve benzeri atık ve yumurtaları ortadan kaldırmakla olmaktadır. Haşere ve hedef alanın durumuna göre Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon yöntemlerinde değişmektedir. Hangi haşereye hangi ilaçlama yapılacağı tespit edilmeli, analiz ve tetkiklerden sonra uygulamaya geçilmelidir. Bu üçlü dezenfeksiyon, temizlik, ilaçlama, temizlik, dezenfeksiyon iç içe beraber kullanıldığında başarı gelir ve kesin sonuç alınır.

Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon

Sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullandığınızdan emin olunuz

Doğru haşereyi doğru uygulama yapmaya dikkat ediniz

İş güvenliği ve işçi sağlığı önemlerinin alındığına dikkat ediniz

Kocaeli Uygun Fiyatlı Dezenfeksiyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri Sosyal Medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

 

Menü