Okul İlaçlama Kocaeli

Hayatımızın en önemli kurumlardan birisi olan eğitim kurumları yani okullarımızın haşere ve kemirgenlerin en fazla kurak alanları arasında yer almaktadır. Okul İlaçlama kesin suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olan uzman personeller tarafından yapılmalıdır. Gelecek nesillerimiz olan çocuklarımız günlerinin çok büyük kısmını bu yerlerde geçirmektedir. Sadece eğitim dönemi değil günümüzün eğitim şartları düşünüldüğünde tatil günleri de dahil bu kurslar, eğitim faaliyetleri gibi aktiviteler sırasında buralarda geçirilen zaman oldukça fazlalaşmaktadır.

Okul İlaçlama konusunu daha çok önemli olan konu ise salgın tipi hastalıkların genel olarak ilk başlangıç yerleri eğitim kurumlarında görülmektedir. Tüm bu nedenler göz önüne alındığında okul ve dershane gibi eğitim kurumlarımızın haşere ve bunların sebeb açtığı virüs ve hastalıklara karşı periyodik olarak dezenfekte ve ilaçlama hizmeti yapılması çocuklarımızın sağlığı açısından çok önem taşımaktadır. Okul İlaçlama sorunlarınızda fizibilite çalışmalarımız uygulama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Kalite ilaçlama sitemize girep bilgi alabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için iletişim bölümünden bizleri arayabilirsiniz.

Biz Orada İsek Çocuklarımız Güvendedir Onlar sınıflarında iken, biz keyifli vakit geçirdikleri oyun alanlarını hijyen ile buluşturmak için uğraşıyor olacağız. İşte ders bitiş zili de çaldı; şimdi kimi koşturarak tuvaletlere kimi de hava güzelse oyun alanları ile buluşmak için bahçeye koşuyor olacak. Salgın hastalıklara karşı dezenfeksiyon çalışmasını çoktan tamamladık; oyun alanlarını mikrobik haşerelerden arındırdık; tuvaletleri güvenle kullanabilirler. Tüm çalışmalarımız süresince güvenli kimyasal ürünler ile çalıştığımız için bizim de içimiz rahat. Çocuklarımız bizim de göz bebeğimiz. Onların eğitim alanları olan okullara da gözümüz gibi bakıyor, bu mekânları haşereden arındırırken hassasiyet seviyesini en üst düzeyde tutuyoruz. Tek dileğimiz geleceği kuracak olan çocuklarımızın her türlü tehlikeden arınmış bir ortamda eğitim görmelerine katkı sunmak. Haşere ile mücadele planımızı sadece hijyen üzerinden kurgulamıyoruz. Elektrik kablolarının toplu halde bulunduğu mekânları yuva belirleyen haşereler, okullarda yangına da neden olabiliyor. Okullar için hassasiyet seviyemiz yüksek demiştik değil mi? En ufak bir detayı kaçırmadan planlamamızı yapıp işe koyuluyoruz. Öğretmenlerimizi ve idareyi de, okullardaki çalışma ve haşere ile mücadele konusunda bilgilendirmeyi ihmal etmiyoruz. Teknik ekibimizle tanışmaktan memnun olacaksınız.

Okul İlaçlama Kocaeli hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü