Covid İçin Ofis İlaçlama

Covid İçin Ofis İlaçlama

Özelikle günümüzde Koronavirus COVID-19 salgını nedeniyle bir çok yaşam alanı, ev ve işyeri düzenli olarak virüs SARS-COV-2’ye karşı dezenfekte edilmektedir.
Virüs ve mikroorganizmalardan tamamen kurtulmak için en etkili işlem “Sağlık Bakanlığı Onaylı” ürünlerle yapılacak olan dezenfeksiyon uygulaması olur.
Pesttime’ın, dezenfeksiyon uygulamalarında kullandığı dezenfektanlar, bitkisel, vegan, ekolojik çevre ve insana zararsız nanoteknolojik ürünlerdir.

Yenilikçi teknolojiye sahip bu ürün farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır.
Bu sayede uygulamalarımız doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir.
Kullandığımız dezenfektan farklı virüs ve bakteri türleri üzerinde etkilidir.
Tamamen biyolojik yöntemlerle elde edilen gümüş nanopartikül içeren maddenin biyolojik dezenfektana dönüştürülmüştür.

Antibiyotik direnç oluşturmaz, 1 dakika içerisinde %99,999 oranında giderim sağlar.
Toksik kimyasal, SLS, Paraben, BPA, Sülfat ve Silikon içermez, uygulama esnasında çevreye atık gaz salınımı olmaz.
Her ülkede birçok kişinin ölümüne sebebiyet veren COVID-19 virüsünün etkilerini en aza indirmek için bilim insanları, insanlar ile temastan kaçınmamız gerektiğini ve bol sıvı tüketmek gerektiğini belirtiyor.
Aynı zamanda söz konusu virüsün yıkıcı etkilerinden korunmak amacıyla vücudumuzda ve ellerimiz ile dokunduğumuz her alanda hijyenin sağlanması gerektiğini belirtiliyor.

Temas ve hava yolu ile bulaştığı bilinen Corona virüsünün yayılmasını önlemek, hastalık vakalarını en az seviyeye
indirmek ve hastalık sebebiyle oluşan ölüm oranlarını en aza indirmek amacıyla temas halinde olduğumuz alanları dezenfeksiyon edilmiş olması çok önemlidir.

Çin gibi ülkelerde uygulanan dezenfektan amaçlı yapılan ilaçlamalar, virüslerin yayılmasının önüne geçmiştir.
Virüslerin sebep olduğu hastalıkların önlenmesinde ilaçlama, önceden yapıldığında virüslerin yayılmasına engel olacaktır.
Özellikle kamusal olarak kullanılan alanlarda ilaçlama, Corona virüsünün yayılmasını büyük oranda engelleyici etkiye sahiptir.

Covid İçin Ofis İlaçlama hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü