YAPIŞKAN TUZAKLAR

Kimysal kullanmadan haşerelerle mücadele mümkündür. Yapışkan tuzaklar kullanım kolaylığı ve başarılı sonuçlar için Barış İlaçlama aracılığıyla sizlere güvenle sunuluyor. Sistemin yardımcı öğeleri olan yapışkanlar da çeşitlidir. Fare ve sıçanlar için değişik boyutlarda olan yapışkan tuzaklar özellikle bürolarda ve zehirli yemlerin kesinlikle sokulamayacağı yerlerde hem korunma hem de mücadele imkanı sağlar. Bu tuzaklarda dikkat edilmesi gereken bir husus da tuzakların tozlu ortamlarda kullanılmamasının gerekliliğidir. Zira ortamdaki toz bir süre sonra yapışkan tuzağın yüzeyinde bir tabaka meydana getirir ve tuzağın yapışkanlığını azaltır.

Büyük yapışkan tuzaklar (glue board) özellikle sıçanlar için üretilmiştir. Sıçanın bastığı zaman yapışkana gömülmesi ve kurtulamaması için belli bir derinlikte yapışkan madde içerir. Ayrıca zemindeki oluklar sıçanın yapışkan tuzağa daha iyi takılmasını sağlar. Yapışkan tuzaklar sıçanların koşu yolları üzerine konularak sıçanın koşması esnasında farkına varmadan üstüne basması sağlanır. Kesinlikle köşelere konulmamalıdır.
Küçük yapışkanlar ise daha çok fareler için hazırlanmıştır. Büyük yapışkanlar gibi kullanılır. Bu yapışkanlar ayrıca yürüyen ve uçan haşereler için de kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi almak için Barış İlaçlama’nın deneyimli kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yapışkan Tuzaklar Nasıl Kurulur

YAPIŞKAN BANTLAR

FARE YAPIŞKANI

SERA TUZAKLARI

Menü