Kartepe Dezenfeksiyon ve İlaçlama

Barış İlaçlama firması olarak ilaçlama makinesi ve ilaçlama aletleri seçiminde profesyonel tercihler yaparak en kaliteli hizmeti sunma yolunda ilerlemekteyiz. Kartepe Dezenfeksiyon ve İlaçlama şirketleri arasında en kaliteli hizmeti sunan firmamız kullandığı tüm ilaçlar için T.C. Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlar tercih edilmektedir. Bakanlık onaylı ilaçlama belgesi sahibi olan firmamız ilaçlama fiyatları konusunda da sunduğu cazip teklifler ile rakiplerini gerisinde bırakmaktadır. Özellikle dünya çapında mücadele edilen yeni tip Koronavirüs Covid-19 la mücadele kapsamında firmamızda dezenfeksiyon fiyatları konusunda kampanya yaparak mücadeleye destek vermektedir. Artan dezenfektan fiyatları karşısında firmamız dezenfeksiyon işlemleri için ola fiyatları arttırmamaktadır. Böylece toplumsal olarak ihtiyacımız olan mücadeleye katkı sunmaktayız.

Barış İlaçlama firmamızda gerekli eğitimleri almış olan ilaçlama ekibi ilaçlama işlemlerini yaparken ilaçlama tulumu ve ilaçlama maskesi giyerek yapmaktadır. Kişisel koruyucu tedbirler kapsamında tüm önlemleri alan ekibimiz dezenfeksiyon işlemleri sırasında hiçbir bakteri ya da mikrobun taşıyıcı olmasını engellemektedir. Kullandığımız ilaçlama makinası sayesinde ilaçlarda en uygun dozaj belirlenmekte ilaç enjeksiyon işlemleri tam doğru olarak yapılmaktadır. İlaç seçiminde ilaçlama çeşitleri devreye girmektedir. İlaçlama çeşitleri haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama gibi ayrılmaktadır. Her haşere ve kemirgene göre farklı ilaçlar kullanılmaktadır. Bu ilaçlar ise kokulu ilaçlar, kokusuz ilaçlar ve jel ilaçlar olarak üçe ayrılmaktadır. Doğru ilaçlar seçilerek haşere ve kemirgenlerden kolayca kurtulabilmektedir.

İlaçlama işlemleri özellikle bina ve işyerlerinin karanlık ve ıslak alanlarında yayılan haşerelerle baş etmek oldukça zordur. Jel ilaçlar hamam böceği gibi haşerelere zehir bulaştırılır ve haşereler zehri yuvalarına götürür ve diğer böcekleri de zehirleyerek tamamının yok olmasını sağlar. Barış İlaçlama firması olarak sunduğumuz ilaçlama fiyat listesi ile müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata götürmekteyiz. İlaçlama eğitimi almış personellerimiz ve sertifikalı ilaçlama uygulamalarımız sayesinde haşere ve kemirgenle uğraşmaya son. Firmamız erzak depolarında ve gıda üretilen tesislerde haşere problemlerinin önüne geçmek için uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Barış İlaçlama firmamız kurumsal ilaçlama uygulamaları sayesinde iş yerlerinin steril ve daha sağlıklı ortamlara sahip olmasını sağlamaktadır. Kurumsal ilaçlamada Kartepe Dezenfeksiyon ve İlaçlama şirketimiz hizmeti ile emrinizdedir.

Menü