Gemilerde yapılan ilaçlama işlemi geminin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Yolcu ve eşya taşıyan gemiler farklı yöntemler kullanılarak ilaçlanır. Gemiler açık bir yapıya sahip oldukları için birçok farklı böcek türü için ideal yaşam alanı oluşturmaktadır. Çünkü bu böceklerin gemiye girmesi oldukça kolaydır. Ayrıca bir gemide bulunan farklı alanlar sebebiyle bu böcek türlerinin bir kez gemiye girdikten sonra saklanması da oldukça kolaylaşmaktadır. Bu sebeple gemilerde böcek oluşması oldukça yaygındır. Bu durumu önlemek için mutlaka böcek ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Bu ilaçlama işlemi kesinlikle belli aralıklarla tekrarlanmalıdır. Gemiler uzun süre yolculuk yaptığı için gemi ilaçlamalarında ilaçlama işleminden sonra etkisini belli bir süre devam ettirebilen ilaçlar tercih edilmelidir.

Gemi İlaçlamalarında Nelere dikkat Edilmelidir?

Gemilerde oluşan haşereler gemi çalışanlarının ve yolcuların sağlığını riske atarlar. Ayrıca gemilerde oluşan fare gibi kemirgen canlılar yolculuk sırasında kabloları kemirebilir. Böyle bir durumda hem gemiyi hem de gemide ki çalışan ve yolcuların hayatını riske atar. Bu sebeple gemilerde düzenli bir şekilde haşere ilaçlama işlemi yapılması önemlidir. Ancak bu ilaçlamanın yapılmasının yanı sıra bu ilaçlama işleminin doğru bir şekilde yapılması da oldukça önemlidir. Gemi ilaçlamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu ilaçlama işlemi için kullanılan ilacın uzun etkili olmasıdır. Bu şekilde gemi yolculuğunu tamamlayana kadar herhangi bir haşerenin oluşması engellenmiş olur. Diğer bir önemli husus ise ilaçlama işleminin hangi aralıklarla tekrarlanacağının belirlenmesidir. İlaçlamanın tekrarlanması gereken zaman kaçırılmamalı, ilaçlama uygulamaları düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Gemi İlaçlamasında Firma Seçimi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi gemi ilaçlaması oldukça zor bir işlemdir. Gemi ilaçlama işleminin doğru ve etkili bir şekilde yapılması için bu ilaçlama işlemini yapan firmanın bu alanda gerekli bilgi ve deneyime sahip olması gerekmektedir. Aksi taktirde hata yapılması mümkündür. Ve yapılan bu hatalar sonucunda gemi içerisinde haşere oluşumuna engel olunamayacak ve bu durumda gemi çalışanları ile yolcuların hayatını tehlikeye sokacaktır. Firmamızın internet sitesini incelediğinizde kolaylıkla bu alanda ne kadar deneyimli olduğumuzu anlayabilirsiniz. Gelin bize güvenin ve böylece böcek ilaçlama firması arayışınıza son verin. Emin olun yaptığımız ilaçlama işleminden sonra verdiğiniz kararın ne kadar doğru bir karar olduğunu anlayacaksınız.

Gemi İlaçlama Sertifikası ve En Uygun Yöntemler

 ilaçlama hizmeti oldukça dikkat isteyen bir iştir. Gemilerin ilaçlanması diğer ilaçlamalardan farklılık da gösterebilmektedir. Bunun da temel nedeni gemiler genellikle terk edilemeyecek olmasıdır. Bundan dolayı da kokusuz böcek ilaçlarının kullanılması gerekebilmektedir. Gemi ilaçlaması oldukça önemli bir konu olduğundan dolayı işinin ehli ilaçlama şirketleri arasından tercih yapılmalıdır. Gemilerde profesyonel ilaçlama sertifikasına sahip olan ilaclama.com.tr markası olarak bu alanda profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Alanında deneyimi bulunan şirketimiz gemilerdeki tüm haşere, böcek ve farelerin ortadan kaldırılabilmesi için ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlık ve hijyene önem veren firmamız müşterilerinin tüm isteklerini en doğru yöntem ile yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Gemi ilaçlama şirketi, Neden Barış İlaçlama yı tercih etmeliyim?

Amatörce yapılan ilaçlamalar çoğu zaman pek bir işe yaramamaktadır. İlaçlandıkları anda kişiler zararlı hayvanlardan kurtulduklarını düşünebilmektedir. Fakat iyi yapılmayan ilaçlamadan kısa bir süre sonra bu heşereler tekrar meydana çıkmaya başlayacaktır. Bundan dolayı ilaçlama firması özenle seçilmelidir. Firmamız tüm deneyimiyle de müşterilerinin gemilerini ilaçlamaktadır. Haşere ilaçlama önemli bir konu olduğu için profesyonellerden yardım alabilmek adına şirketimiz ile iletişime geçebilmek mümkündür.

Fiyat Teklifi Almak İçin: 0262 311 44 46

Menü