SİTE İLAÇLAMA

Site ilaçlama periyodik planlı olarak ve eğitimli uzmanlar tarafından yapılması gereken halk sağlığını yakından ilgilendiren önemli bir konudur. Bina ve site ilaçlaması konusu geniş alan ilaçlama kapsamına girmektedir, bu geniş alan ilaçlama konusu ciddi bir mühendislik bilgisi gerektirmektedir. Biyosidal konusunda uzman personellerimiz tarafından tespit edilen miktarlarda ve tespit edilmiş alanlara belirli aralıklarla ilaçlama yapılması böcek, haşere ve kemirgenleri toplu yaşam alanlarından uzak tutmaya yetecektir.

Bina ve site ilaçlaması uzmanlarımız tarafından keşif yapılır ve keşif sonrası en uygun ilaçlama ürünleri kullanılarak minimum maliyetler çıkarılmaktadır.

Bina ve sitelerde bir çok böcek, haşere ve kemirgen tür bulunmaktadır; hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, keneler, pireler, tahtakurusu, fareler, uçan böcek türlerinden sivri sinek ve kara sinekler genel olarak çok sıklıkla görülmektedir bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar. Bina içerisinde Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir.

Halk sağlığına zarar verebilecek canlıların ve haşerelerin ev ortamlarına, ortak yaşam alanlarına yayılması çok kolaydır. Barış İlaçlama olarak toplu yaşam alanlarındaki profesyonel hijyeni sağlıyoruz.

Toplu yaşanılan alanlarda bilinçsiz olarak ilaçlama yapılması sonucu bir çok kaza yaşanabilmektedir. Yanlış yere yapılan ilaçlamalar sonucunda toplu veya bireysel zehirlenmeler veya yanlış ilaç kullanımına dayalı olarak böcek artışı, kontrolsüz ilaçlama sonucunda evcil hayvanların zarar görmesi gibi bir çok sorun yaşanabilmektedir.

Toplu yaşam alanları ilaçlama konusunda bizden lütfen destek alınız. Sağlığınız bizim için önemlidir.

Bina ve sitelerin ilaçlanmasında öncelikle teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır. Çünkü bu tür geniş alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgisi de gerekmektedir.  Bina veya sitede görülen haşereler veya kemirgen için iyi bir gözlem ve tetkik yapılmalıdır. Profesyonel olarak yapılmayan site ilaçlama ve bina ilaçlama sorunlarınız neticesinde maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve maliyetler artmaktadır.

Bina ve sitelerde hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, tahta kuruları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar. Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir.

Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir. Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz.  Ayrıca site içerisindeki konutların ihtiyacına, sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır.

Kocaeli Barış İlaçlama olarak bina ve site ilaçlama konularında sizlerin günlük yaşantısına rahatsızlık vermeden, garantili hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Menü