MAĞAZA İLAÇLAMA

Çalıştığımız işyerlerimiz yaşamımızın büyük bir kısmını evimizden daha fazla zaman geçirdiğimiz alanlardır. Doğal olarak bu kadar fazla süre geçirdiğimiz iş yerlerimizde etrafımızda haşerelerin bulunmasını istemeyiz. Çalışma alanlarımızın mümkün olduğunca hijyenik ve temiz olması sağlığımız açısından büyük öneme sahiptir. İşyeri ilaçlama yapılırken uygulamanın uzmanlar tarafından güvenli olarak yapılması gerekli olup, fizibilite çalışmaları yapıldıktan daha sonra uygulamaya başlanması gerekmektedir.

Bir işveren şirketinize iş yeri ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz anda büyük bir sorumluluk üzerinize almış alacaksınız. Çünkü ilaçlama sırasında ya da sonrasında var olacak tüm problemlerden sadece siz değil tüm çalışanlarınızda etkilenecektir. Uzman olarak yapılmayan uygulamalar ve de hatalı ilaç kullanımları insan sağlığı açısından geri dönüşü olmayan zararlar verebilmektedir. Özellikle korsan olarak nitelendirilen ruhsatsız firmalar tarafından kullanılan kimyasal maddeler, genellikle tarım ilacı olup yapısında var olan kanserojen maddeler uygulama yapılan alan üzerinde tortu ve kalıntı bırakmaktadır. Bunun sonucunda bu firmaların vermiş olduğu zararlar sadece ilaçlama anı ile sınırlı kalmayıp etkisini uzun süre devam ettirmektedir. Haşere ve kemirgen türler iş yerlerimiz de ki sağlık durumlarınızı olumsuz yönde etkilemekle beraber, çalışanlarınızdan aldığınız verimde düşüş olmakta bununla beraber pek çok çeşitli ölçülerde maddi kayıplara neden olmaktadırlar.

Kendiniz ve çalışanlarınızın sağlığını tehlikeye atmamak ve kalıcı garanti çözümlere en ekonomik şartlarda yaptırmak için sizleri de Barış ilaçlama firması ile irtibata geçmeyi tavsiye ediyoruz. Unutmayın özellikle kemirgen sorunlarınız da yapılan yanlış ilaç seçimleri, bu zararların sizler tarafından görünemeyen ve de ulaşılamayan bölgelerde ölmelerine sebebiyet vermekte bunun alanınız üzerinde oldukça maliyetli olan tadilat sorunları ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Barış İlaçlama Kocaeli ve çevresinde hizmet vermektedir.

Menü