Gemi ilaçlaması ve Dezenfeksiyon

Gemi ilaçlaması ve Dezenfeksiyon

Bahar aylarının gelmesi ve doğanın canlanması ile birçok alanda çıkan sinekler ve böcekler sizi rahatsız edebilir. Taşıdıkları birçok hastalıkla sağlığımızı tehdit edebiliyorlar. İşyerlerimizde, okullarımızda, evlerde ya da kafeler de birçok yerlerde bulunup sağlığımızı tehlikeye atıyorlar. Bu durumdan sakınmak için yapabileceğimiz en iyi yöntem ise ilaçlama yöntemidir.

Sıcaklıkların artmasıyla beraber sayıları her geçen gün gittikçe artan haşerelerden biri de sineklerdir. Hayatımızın  bütün alanlarında karşımıza çıkan sinekler ile mücadele etmek  oldukça güçtür. Refleksleri hızlı olan ve sürekli kaçan sinekler yok edilmediğinde hızlı bir şekilde çoğalır ve salgın hastalıklara sebep olurlar. Dolaştıkları yerler genellikle bataklık ve çöplükler olduğu için  oralardan taşıdıkları mikroplar ile sağlığımızı tehlikeye atabilir. Evlerinizde açıkta kalan yiyeceklerin üzerine sabah baktığınızda haşerelerin yoğunlaştığınızı görürsünüz. Kan emici özelliğe sahip olan sinekler insanları sokar ve kanını emdiği yerde şok etkisi yaratır. Uyuşturan bir özelliği vardır ve ancak uçup gittiğinde sinek tarafından ısırıldığınızı anlarsınız.

Tüm ilaçlamalarda olduğu gibi sinek ilaçlamada da seçilen ilacın etken maddesi ve dozajı çok önemlidir. Eğer ilaçlama uzmanlarımız tarafından ilaçlama ekibimiz yönlendirilmez ise ilaçlamada birtakım hatalar meydana gelebilir. Uzmanlarımız ekibimizin başında ve onlara yön gösterir ise ilaçlama doğru bir şekilde ilerler ve başarıya ulaşmış oluruz.

Neden BARIŞ İLAÇLAMA sorunuzun cevabı aslında bu kadar basit! Hem sağlığınızı hem de güvenliğinizi düşünen ilaçlama firmalarının sayesinde hak ettiğiniz kalitedeki hizmetten hızlıca faydalanabilirsiniz.

İlaçlama hizmetini size sunan yetkili ile görüşerek evinizde uygulanan ilaç türü, ilaçlama yöntemi ve böcek yoğunluğuna bağlı olarak Gemi ilaçlaması ve Dezenfeksiyon hususunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gemi ilaçlaması ve Dezenfeksiyon hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Menü