Kocaeli En Kaliteli Okul İlaçlama

Kocaeli En Kaliteli Okul İlaçlama

Eğitim hayatının en önemli parçası olan okullarımız aynı zamanda birçok böcek ve haşereye de ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple okul ilaçlama işlemi oldukça önemlidir.

Barış İlaçlama olarak tüm okullar da ilaçlama işlemi yapmaktayız. Birbirinden farklı türlerde böceklere alanında uzman kadromuz müdahale etmektedir. Bize ulaştığınız takdirde uzman kadromuz önce okula gelip keşif yaparlar. Keşif sonrasında hangi ilaçların hangi dozda ve nerelere ilaçlama yapılacağına kendileri karar vermektedir. %100 sonuç garantili ilaçlama yapmaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Okulun ilaçlama işlemi genellikle tatil günlerinde yapılmaktadır. Okulların ilaçlanması için genellikle jel ilaçlama işlemi tercih edilmektedir. Okullarda genellikle şu tür böcek ve haşereler bulunmaktadır;

Termit Saldırısı: Okullar da çok fazla sayıda ahşap malzemeler bulunmaktadır. Bütün bu malzemeler termitler tarafından istilaya uğrayabilir. Ahşap malzemeleri içlerinden başlayıp kemirirler. Bu sebeple çok fazla hasara neden olabilirler. Öyle ki malzemelerin sadece yüzeyleri kalana kadar fark etmeyebilirsiniz.

Karınca Saldırısı: Okul bahçelerindeki ıslak toprak karıncalar için biçilmiş kaftandır. Verimli toprak buldukları zaman çok kısa sürede çoğalıp öğrencilerin sağlığına ciddi zararlar verebilirler.

Kemirgen Saldırısı: Okullar da çok sayıda kitap ve defter bulunmaktadır. Bu kitap ve defterler kemirgenler için lezzetli yiyeceklerdendir. Bu sebeple onlar sınıflara gelmeden ilaçlama işlemi yaptırmalı ve öğrencilerin sağlığını riske atmamalısınız.

Kene Saldırıları: Okullardaki ahşap malzemelere saldıranlar sadece termitler değildir. Keneler için de ahşap malzemeler biçilmiş kaftandır. Bu sebeple en kısa sürede önlem alınması gereklidir.

Tüm bu bahsettiğimiz böcek ve haşere saldırılarından korunmak için Barış İlaçlama olarak hizmetinizdeyiz. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizin hijyenik ve temiz okullar da öğrenim görmeleri oldukça önemlidir. Böcek ve haşereler çok kısa sürede ve çok fazla üredikleri için ilaçlama işlemi geciktirilmemelidir. Özellikle yemek kırıntısı olan yerler ve kalorifer dipleri gibi sıcak yerler bulduklarında inanılmaz hızda üremektedirler.

Okullar da dikkat edilmesi gereken bir diğer yer ise kantinler. Kantinler hem sıcak hem de yemek olması sebebiyle böcek ve haşereler için vazgeçilmez yerlerdendir. Yemeklerin hijyenik ve sağlıklı bir şekilde tüketilmesi için kantinlerin düzenli ilaçlanması gereklidir.  Barış İlaçlama olarak %100 sonuç garantili ilaçlama işlemi için hizmetinizdeyiz.

Kocaeli En Kaliteli Okul İlaçlama Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Menü