Kocaeli Fabrika İlaçlama

Kocaeli Fabrika İlaçlama hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Günümüzde hijyen kontrollerinden tam olması gereken en önemli sektörler fabrikalar ve üretim tesisleridir. İnsan, hayvan ve doğa sağlığına zarar vermeyecek olan şekilde üretilen gereksinimlerin, ciddi bir hijyen kontrolü altında üretilmeleri şarttır. Bu da düzenli olarak fabrika ilaçlaması gerektiren bir duruma yol açar.

Sadece gıda değil, giyim, kozmetik ve nihai tüketilen malların da hijyenik koşullar altında üretilmesi şarttır. Bu tür ortamlarda üremeye çok müsait olan böcekler, fare ve benzeri sürüngenler de en ufak bir fırsatta bu alanlara girerek, zarar vermeye başlamaktadır. Düzenli olarak temizliği yapılan fabrikaların aynı zamanda ilaçlamasının da yapılması gerekir. Özellikle rutin olarak denetlenen bu alanlarda en ufak bir tereddüt durumunda ilgili başvurular yapılarak fabrikaların mühürlenmesine bile neden olabilir.

Fabrika sahibi, gerekli temizlik kontrollerini sağlayan ekipleri tatmin edecek ve hiçbir şüpheye mahal vermeyecek şekilde tedbirli davranmalıdır.

İlaçlama için öncelikle ekiplerimiz mekanın iç ve dış bölümünü keşfe gelir. Böcek ilaçlama fabrika gibi alanlarda yapılacaksa birkaç kişilik ekip gelir ve problemin kaynağını tespit eder. Sonrasında belirlenen gün ve saatte gerekli olan ekipmanlarla birlikte gelen uzmanlar uygulamayı yapıp çıkar.

Uygulamanın türüne göre belirlenen saate kadar mekan kapalı kalır ve sonrasında bol bol havalandırılarak temizlik uygulamasına geçilir. Temizlik sonrası gerekli hijyenin sağlanması durumunda haşere çözümleri %100 olarak sağlanmış olur. Eğer halen böcekler ve haşere söz konusu olursa, ilaçlama tekrarlanabilir. Ancak uygulamalarımızın tamamında sorunları %100 olarak çözdüğümüz için herhangi bir problem çıkmadan mekanlarınızı zararlılardan kurtarıyoruz.

Her zaman %100 sonuç alınması mümkün olan fabrika ilaçlama üretim ve sanayi tesisleri için firmamızın güvencesiyle yapılmaktadır. Profesyonel çözümler ve memnun kalacağınız güler yüzlü hizmetimizle her zaman hijyenik ve ferah mekanlarda çalışma şansı yakalayacaksınız.

Kocaeli Fabrika İlaçlama hakkında detaylı bilgiler için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü