Yapışkanlı Sinek Tutucu Fiyatları

Yapışkanlı Sinek Tutucu Fiyatları 

Fare yakalamak zor olabilir fakat onlardan kurtulmak çok daha zordur. Fareleri yakalamanın veya onlardan kurtulama sebebimizin tiksinti, korku gibi duygular ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle fare kapanları icat edilmiştir. Hem onları görmüyorsunuz hem de onlardan kurtulma zahmetinden sizleri kurtarıyor. Barış ilaçlama olarak bu kapanların satışını yapmakta ve sizlere sunmaktayız. En uygun, en güvenli ve en sağlam fare yakalama kapanları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kimyasal kullanmadan haşerelerle mücadele mümkündür. Yapışkan tuzaklar kullanım kolaylığı ve başarılı sonuçlar için Barış İlaçlama aracılığıyla sizlere güvenle sunuluyor. Sistemin yardımcı öğeleri olan yapışkanlar da çeşitlidir. Fare ve sıçanlar için değişik boyutlarda olan yapışkan tuzaklar özellikle bürolarda ve zehirli yemlerin kesinlikle sokulamayacağı yerlerde hem korunma hem de mücadele imkânı sağlar. Bu tuzaklarda dikkat edilmesi gereken bir husus da tuzakların tozlu ortamlarda kullanılmamasının gerekliliğidir. Zira ortamdaki toz bir süre sonra yapışkan tuzağın yüzeyinde bir tabaka meydana getirir ve tuzağın yapışkanlığını azaltır.

Büyük yapışkan tuzaklar (glue board) özellikle sıçanlar için üretilmiştir. Sıçanın bastığı zaman yapışkana gömülmesi ve kurtulamaması için belli bir derinlikte yapışkan madde içerir. Ayrıca zemindeki oluklar sıçanın yapışkan tuzağa daha iyi takılmasını sağlar. Yapışkan tuzaklar sıçanların koşu yolları üzerine konularak sıçanın koşması esnasında farkına varmadan üstüne basması sağlanır. Kesinlikle köşelere konulmamalıdır.
Küçük yapışkanlar ise daha çok fareler için hazırlanmıştır. Büyük yapışkanlar gibi kullanılır. Bu yapışkanlar ayrıca yürüyen ve uçan haşereler için de kullanılmaktadır.

Uçan Haşerelerle mücadele için hesaplı çözüm, Barış İlaçlama küçük, orta ve büyük ölçekli iş yerleri, imalathaneler, mutfaklar ve ev ortamları için uygun fiyatlı ve etkili çözüm sunar. Yapışan sineklerin düşme ihtimali kesinlikle yoktur. Buna rağmen kızakların alt kısmında oluşturulan özel toplama bölmesi ile bu uzak ihtimal de değerlendirilmiş ve risk ortadan kaldırılmıştır. UV Florasan lambaların ve yapışkan bantların çekim alanı azalmasını engellemek için yılda bir kez değiştirilmesi tavsiye edilir.

Yapışkanlı Sinek Tutucu Fiyatları Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Menü